Online Avukat Danışma

Davası olan, bir avukat ile çalışmak isteyen her vatandaşın aklında bazı soru işaretleri olabilir. Bu soru işaretleri genel olarak dava süreciyle ilgili olabildiği gibi alacakları hizmetin genel anlamda fiyat detayları hakkında da olabilir. Artık tüm bu sorularınıza kolayca yanıt alabilirsiniz. Üstelik avukatlık bürosuna gitmeden, zaman kaybetmeden kolayca iletişim kurarak online avukat danışma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Avukatlık büromuzu arayarak aklınıza takılan tüm soruların yanıtını dakikalar içerisinde alabilirsiniz.

Skype, whatsapp ya da görüntülü arama seçeneklerinden size en uygun olanı tercih ederek anında danışmanlık hizmeti almanız mümkündür. Merak ettiğiniz ve yanıt almak istediğiniz sorularda uzman olan avukatlarımız, konuya ilişkin ayrıntılı danışmanlık hizmeti sunuyor. Peki, online avukatlık hizmeti tam olarak nedir? Online avukat ya da avukat danışma ücreti ne kadardır? Ödeme nasıl yapılır? Merak ettiğiniz tüm bu soruların yanıtlarına da içeriğimizde ayrıntılı olarak yer verdik.

Neden online avukat hizmeti alınmalıdır?

Avukat danışma hizmeti pek çok noktada aydınlanmanızı ve bilgi almanızı sağlıyor. Hukuki süreçlerin tümü, bu süreçlerdeki haklarınız, talepleriniz gibi tüm detaylar hakkında aklınıza takılan tüm sorulara uzmanları tarafından yanıt veriliyor. Böylece süreci takip etmeniz daha kolay hale geliyor. Bulunduğunuz il, ilçe fark etmeksizin hemen bizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Avukat danışma hizmetini sadece var olan bir süreç için değil, olma ihtimali yüksek olan süreçler konusunda önlem alabilmek için de tercih edebilirsiniz.

Whatsapp avukat danışma hizmeti

Canlı avukat hizmetinden faydalanmanız için birden fazla iletişim seçeneğiz bulunuyor. Bunlardan en sık tercih edileni ise whatsapp olarak dikkat çekiyor. Merak ettiğiniz soruların yanıtlarını hukuk büromuzun ilgili whatsapp numarası üzerinden alabilirsiniz. Sorularınızı bu numaramıza ileterek anında online avukat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sürecin takibi için bizden destek almaya karar vermeniz halinde de gerekli evrak ve belgelerin tümünü mail ya da yine whatsapp numaramız üzerinden kolayca iletebilirsiniz.

Skype online avukat hizmeti

Yine danışanların online avukat hizmeti için en çok tercih ettiği iletişim kanallarından bir diğeri de Skype olarak dikkat çekiyor. Bazı danışanlar yüz yüze, görüntülü görüşmelere yaparak sorularına yanıt almayı talep edebilir. Bu noktada hukuk büromuza ait Skype adresine ulaşarak kolayca danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İster sesli ister görüntülü görüşme seçeneğini rahatlıkla tercih ederek bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Avukat danışma ücreti

Avukat danışma ücreti; Canlı avukat, online avukat hizmeti için en sık sorulan sorulardan biri de bu hizmetin fiyat detaylarıdır. Genelde danışanlar, avukatlardan danışmanlık hizmeti alırken bunun ücretsiz olacağını düşünebilir ya da talep edebilir. Nitekim avukat danışma hizmetinin ücretsiz olarak sunulması tamamen yasaktır. Hizmet alacağınız avukatın Türkiye barolar Birliğine tabi olması ve bununla beraber ücretsiz danışmanlık hizmeti vermesi halinde ilgili avukat için disiplin cezası uygulanır. Bu nedenle hizmeti alırken yine Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen avukatlık danışma asgari tutarını ödemeniz talep edilmektedir.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir