Avukat Özgür Önder

Bir hukuk bürosu olarak, müvekkillerimize verdiğimiz hizmetin, davaların takip edilmesinden öte olduğunu düşünüyoruz.

Büromuz, avukat ve yardımcı personelden oluşan uzman kadrosuyla, özellikle İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Aile Hukuku, Bankacılık – Finans Hukuku, Enerji Hukuku, İcra-İflas Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İdare ve Vergi hukuku, ulusal ve uluslararası şirketlere, kurum ve kuruluşlar ile gerçek kişilere tam kapsamlı avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Önder Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağı olan Özgür Önder, 2007 senesinde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Özel Hukuk alanında eğitim almıştır. Özel hukuk alanında çalışmalarına başlayan Önder, daha sonra Arıkanlı Holding Grubu’nda (Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş.) 5 yıl avukat olarak çalışmıştır. 15 yılı aşkın hukuk kariyeri boyunca, banka ve finans, icra ve iflas hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku ve aile hukuku gibi birçok alanda üstün bilgi birikimine ve deneyime sahip olup, aynı zamanda şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Arabuluculuk Daire Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu Arabuluculuk sınavlarından da başarılı olarak Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı'na bağlı 8087 sicil numarası ile resmi arabulucu ünvanına hak kazanmıştır.

Önder Hukuk Bürosu’nun ortağı olan Gülden Karagöz Önder, 2006 senesinde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Özel Hukuk alanında eğitim almıştır. Özel hukuk alanında çalışmalarına başlayan Önder, daha sonra Enka Holding bünyesinde yer alan Enka Pazarlama İhracat İthalat A.Ş’de 12 yıl avukat/hukuk müşaviri olarak çalışmıştır. 15 yılı aşkın hukuk kariyeri boyunca, banka ve finans, icra ve iflas hukuku iş ve sosyal güvenlik hukuku ve şirketler hukuku, kişisel verilerin korunması hakkında kanun gibi birçok alanda üstün bilgi birikimine ve deneyime sahip olup, aynı zamanda şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Arabuluculuk Daire Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu Arabuluculuk sınavlarından da başarılı olarak Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı'na bağlı 10658 sicil numarası ile resmi arabulucu unvanına hak kazanmıştır.

Bankacılık ve Finans, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Tüketici Hukuku, Şirketler Hukuku, Dava ve Uyuşmazlık Çözümü alanında uzman Önder Hukuk Bürosu; avukat ve yardımcı personelden oluşan toplam 8 kişilik çalışanı ve partner ofisleriyle, kamu bankası, site yönetimi, şirketler gibi kurum ve özel müvekkillerine hizmet vermektedir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren hukuk büromuz, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur.

Nihai hedefimiz müvekkillerimize en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmek ve yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi amaçlamaktır. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimseyerek ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütmekteyiz.

Bir Uzmanla Konuşun

Av. Özgür Önder

Eğitim Bilgileri

Mezuniyet

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Yüksek Lisans

Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Baro

İstanbul Barosu – Sicil no: 37619

Yabancı Dil

İngilizce

E-posta

ozgur.onder@ozguronderhukuk.com

Telefon

+90(533) 399-50 79